1. Nové vozidlá
Už od (Vr. DPH)
26 990 €

Vyberte si stupeň výbavy a motorizáciu

Vyberte si stupeň

5 Možnosti

 • Corolla Touring Sports - Active - 5-dv.

  Corolla Touring Sports Active

  Hybrid
  5-dv.
  • +
   Cloudová navigácia
  • +
   Integrácia smartfónov
  • +
   Služby konektivity s aplikáciou MyToyota

  Zvoliť motorizáciu


  Od

  26 990 €

  Prevodovka s plynule meniteľným prevodom | 4X2
 • Corolla Touring Sports - Comfort - 5-dv.

  Corolla Touring Sports Comfort

  Hybrid
  5-dv.
  • +
   10,5" multimediálny systém Toyota Smart Connect
  • +
   Trojramenný kožený volant
  • +
   12,3" digitálny prístrojový štít

  Zvoliť motorizáciu


  Od

  28 590 €

  Prevodovka s plynule meniteľným prevodom | 4X2

  Od

  30 790 €

  Prevodovka s plynule meniteľným prevodom | 4X2
 • Corolla Touring Sports - Style - 5-dv.

  Corolla Touring Sports Style

  Hybrid
  5-dv.
  • +
   Bezdrôtová nabíjačka mobilných telefónov
  • +
   Vyhrievané predné sedadlá
  • +
   17" matné zliatinové disky kolies (5 dvojitých lúčov)

  Zvoliť motorizáciu


  Od

  31 890 €

  Prevodovka s plynule meniteľným prevodom | 4X2

  Od

  34 090 €

  Prevodovka s plynule meniteľným prevodom | 4X2
 • Corolla Touring Sports - GR Sport - 5-dv.

  Corolla Touring Sports GR Sport

  Hybrid
  5-dv.
  • +
   Odmrazovanie predných stieračov
  • +
   Tlačidlo štartovania s logom GR SPORT
  • +
   Vyhrievanie volantu

  Zvoliť motorizáciu


  Od

  33 190 €

  Prevodovka s plynule meniteľným prevodom | 4X2

  Od

  35 390 €

  Prevodovka s plynule meniteľným prevodom | 4X2
 • Corolla Touring Sports - Executive - 5-dv.

  Corolla Touring Sports Executive

  Hybrid
  5-dv.
  • +
   Head-up displej (HUD)
  • +
   18" brúsené zliatinové disky kolies s 5 dvojitými lúčmi
  • +
   Adaptívne diaľkové svetlomety

  Zvoliť motorizáciu


  Od

  35 990 €

  Prevodovka s plynule meniteľným prevodom | 4X2

  Od

  38 190 €

  Prevodovka s plynule meniteľným prevodom | 4X2

Objavte novú Toyotu Corollu Touring Sports

Tu je prvý pohľad na novú a vylepšenú Corollu Touring Sports. Najobľúbenejšia Toyota na svete je teraz lepšia než kedy predtým, má vylepšený vonkajší vzhľad a moderný dizajn interiéru, intuitívne technológie a hybridný pohon piatej generácie, ktoré prinášajú ešte viac potešenia za volantom.

Nová Corolla Touring Sports: zlomové vylepšenie

Ak náš život neustále smeruje na vyššiu úroveň, nemalo by to tak byť aj s naším autom? Nová Corolla Touring Sports je vďaka svojmu výraznému dizajnu, výkonnej konektivite a online aktualizáciám Over-The-Air pripravená urobiť každý okamih výnimočným. Vzrušenie, digitalizácia, vysokoúčinný hybridný elektrický pohon piatej generácie, to všetko je zlomové.

LED svetlomety
Zadné kombinované svetlá
Spodná časť zadného nárazníka
Nové zliatinové disky
Nová predná mriežka

LED svetlomety

Corolla Touring Sports spája vyspelú technológiu s moderným dizajnom a nikde to nie je také zjavné ako v dizajne jej nádherných Bi-LED svetlometov.

Zadné kombinované svetlá

Progresívny dizajn zadných kombinovaných svetiel a elegantná karoséria modelu Corolla sú funkčné a štýlové.

Spodná časť zadného nárazníka

Aerodynamická silueta nového vozidla je ešte efektívnejšia vďaka hladkej a tvarovanej spodnej časti zadného nárazníka.

Nové zliatinové disky

Nový rad úžasných dizajnov zliatinových diskov s rafinovaným a vysoko technickým štýlom podčiarkuje elegantný športový charakter novej Corolly.

Nová predná mriežka

Výrazná estetika automobilu kombinuje nadčasové proporcie so širokým a mohutným dizajnom novej prednej mriežky chladiča, vďaka čomu je na ceste naozaj neprehliadnuteľná.

Forma a funkcia, priestor plný štýlu

Tak ako má Corolla Touring Sports dynamický a sofistikovaný interiér, odráža tieto hodnoty aj v dizajne exteriéru. Jej elegantný profil sa vyznačuje nízkou kapotou a širokou aerodynamickou líniou strechy, zatiaľ čo pohľad spredu a zozadu odhaľuje cieľavedomý vzhľad vozidla na ceste.

Nové čalúnenie sedadiel
12,3-palcový digitálny prístrojový panel
10,5-palcová multimediálna obrazovka
Štartovacie tlačidlo GR SPORT
Ambientné osvetlenie

Nové čalúnenie sedadiel

Od hlbokých, sýtych odtieňov a odvážnych 3D efektov až po svetlejšie odtiene, ktoré zdôrazňujú vrodenú sofistikovanosť modelu Corolla – na výber je čalúnenie, ktorá vyhovie vášmu štýlu.

12,3-palcový digitálny prístrojový panel

Digitálny prístrojový panel, ktorý ponúka množstvo informácií, je zameraný na vodiča a úchvatný na pohľad. Môžete si ho prispôsobiť podľa svojho želania a vybrať si jeden zo štyroch rôznych dizajnových motívov.

10,5-palcová multimediálna obrazovka

Vďaka plnej kompatibilite so systémami Apple CarPlay a Android Auto a 10,5-palcovej dotykovej obrazovke s vysokým rozlíšením je Corolla Touring Sports vybavená na plynulú integráciu vášho digitálneho a vodičského života.

Štartovacie tlačidlo GR SPORT

Pri každej jazde sa vám zrýchli tep. Štartovacie tlačidlo GR SPORT je neustálou pripomienkou prepojenia cestných vozidiel Toyota a žiarivých úspechov, ktoré táto značka dosiahla v motošporte.

Ambientné osvetlenie

Toto jemné a upokojujúce osvetlenie interiéru umocňuje všadeprítomné technológie a vynikajúci komfort modelu Corolla.

Pohodlne sa usaďte a uvoľnite sa

Priestranný interiér modelu Corolla, v ktorom sa rafinovane spájajú špičkové technológie s tichou a upokojujúcou atmosférou, ponúka sebavedomý a prehľadný dizajn. Dvojzónová klimatizácia a odkladacie priestory v celom interiéri mu dodávajú vysokú mieru praktickosti, zatiaľ čo prvky ako ambientné osvetlenie či rad výrazného obloženia interiéru vytvárajú štýlový priestor na trávenie času.

Corolla TS Kombi GR SPORT

Žite naplno a venujte sa svojim vášniam a koníčkom. K tomu Vám pomôže nová Corolla TS Kombi GR Sport, ktorá kombinuje prepracovaný športový štýl s funkčnosťou. Jej priestranný a pohodlný interiér a objemný batožinový priestor pojmú všetko, čo potrebujete. Vďaka bohatej výbave bude každý okamih za volantom stáť za to.

Rafinovaný dizajn

Corolla TS Kombi GR SPORT zaujme neobvyklým dizajnom exteriéru pripomínajúcim úspechy pretekárskeho tímu TOYOTA GAZOO Racing. Krásny profil auta podčiarkujú 17" zliatinové disky kolies GR SPORT. Strecha v klavírnej čiernej dokonale kontrastuje so 7 farbami karosérie, ktoré sú pre túto verziu k dispozícii.

Priestranný interiér

Funkčná kabína a priestranný batožinový priestor vozidla Corolla TS Kombi GR SPORT splní všetky Vaše očakávania a sny. Objem batožinového priestoru dosahuje 581 litrov resp. 1 591 so sklopenými zadnými sedadlami v prípade motora 2.0 Hybrid Dynamic Force s výkonom 196 k e-CVT resp. 596 litrov a 1 606 v prípade verzie 1.8 Hybridnej verzie s výkonom 140 k.

Hybridné pohonné jednotky

Mimoriadne úsporný motor 1.8 Hybrid 140 k e-CVT alebo dynamický motor 2.0 Hybrid Dynamic Force 196 k e-CVT? Nech už si vyberiete ktorýkoľvek z nich, budete si užívať tichú a pohotovú jazdu. Vyskúšajte si, aké to je, keď vozidlo okamžite a úplne predvídateľne reaguje na každý pohyb volantu.

Hybridný elektrický pohon bez kompromisov

Nová Corolla Touring Sports je vybavená piatou generáciou hybridného elektrického pohonu Toyota. Je tichší, čistejší, kompaktnejší a citlivejší ako kedykoľvek predtým a poskytuje najlepšiu možnú kombináciu vysokého výkonu a nízkej spotreby paliva. Okrem jazdných režimov Normal, Eco a Power ponúka Corolla Touring Sports aj plne elektrický režim na relaxačnú jazdu bez emisií, kedykoľvek sa rozhodnete.
Objavte viac

Priestor na rast

Miesta nie je nikdy dosť. Všestranná verzia Touring Sports modelu Corolla stavia na vynikajúcich základoch verzie Hatchback s ešte priestrannejším interiérom a veľkým, veľmi flexibilným batožinovým priestorom. Vďaka druhému radu sedadiel delenému v pomere 60/40 a podlahe batožinového priestoru, ktorá sa dá nastaviť do dvoch výškových polôh, môžete Touring Sports rýchlo prestavať podľa svojich potrieb.
Objavte viac
 • Rýchla konektivita

  Intuitívne digitálne prostredie modelu Corolla je nabité funkciami, ktoré vám pomôžu byť o krok vpred, vrátane okamžitého pripojenia, bezdrôtového nabíjania telefónu a online aktualizácií Over-The-Air, ktoré využívajú dátové pripojenie vozidla, aby bolo vždy vybavené najnovším softvérom.

Zjednodušte si každodenný život

Uľahčite si každú cestu pomocou aplikácie MyToyota. Obsahuje množstvo inovatívnych bezpečnostných a komfortných funkcií vrátane funkcie „Find My Car“, ktorá umožňuje lokalizovať zaparkované vozidlo a zdieľať jeho polohu s ostatnými, a funkcie „Share to Car“, ktorá umožňuje odosielať vopred naplánované trasy do navigačného systému vozidla Corolla.
Objavte viac

Toyota T-Mate. Váš pomocník pre bezpečnejšiu jazdu.

Užitočný jazdný pomocník T-Mate dodáva modelu Corolla Touring Sports špičkovú úroveň bezpečnosti. T-Mate predstavuje rad systémov, ktorých úlohou je pomáhať vám a zvyšovať bezpečnosť jazdy. Či už na diaľnici, v meste alebo pri parkovaní, T-Mate sa stará o to, aby ste boli stále v dobrých rukách. V zozname nižšie nájdete výber toho najlepšieho, pričom kompletný prehľad pomocníka T-Mate pre Corollu Touring Sports ponúka konfigurátor vozidla.
 • Predkolízny bezpečnostný systém (PCS)

  Predkolízny bezpečnostný systém dokáže zaznamenať prítomnosť iných vozidiel, chodcov, cyklistov či motocyklistov a zabrániť hroziacim zrážkam. Jeho úlohou je upozorniť vodiča zvukovými a vizuálnymi signálmi a pomáhať mu s brzdením. Ak vodič nezabrzdí včas, systém automaticky aktivuje brzdy, aby zabránil zrážke alebo zmiernil jej následky. Najnovšia generácia PCS vodičovi pomôže aj v križovatke a pri vyhýbacích manévroch, vďaka systému podpory predchádzania kolíziám v križovatke a asistentovi núdzového riadenia.

 • Inteligentný adaptívny tempomat (iACC)

  Tento systém udržiava vopred nastavený minimálny odstup od vozidla vpredu. Ak sa stanovená vzdialenosť skráti, systém vozidlo spomalí a napokon aktivuje brzdy a zapne brzdové svetlá. V spolupráci so systémom rozpoznávania dopravných značiek (RSA) bude tento systém navyše zisťovať maximálnu povolenú rýchlosť na danej trase a navrhovať potrebné úpravy.

 • Systém núdzového zastavenia vozidla (EDSS)

  Keď systém určitý čas nezaznamená žiadne zásahy do riadenia zo strany vodiča, aktivuje sa výstražná zvuková signalizácia. Pokiaľ by vodič ani následne nereagoval, EDSS postupne spomalí až do úplného zastavenia, pričom vozidlo bezpečne zostáva vo svojom jazdnom pruhu. Pre upozornenie okolitej premávky sa aktivujú výstražné svetlá a zároveň sa odomknú dvere pre jednoduchý prístup záchranných zložiek.

 • Online aktualizácie bezpečnostných systémov (OTA)

  Aktualizácie na diaľku (Over The Air) vám umožňujú vylepšiť existujúce alebo pridať nové funkcie balíka Toyota Safety Sense vo vašom aute bez toho, aby ste museli navštíviť servisné stredisko.

 • Proaktívny asistent riadenia – asistent spomaľovania (PDA – DA)

  Systém podporuje plynulé spomaľovanie po zložení nohy z plynového pedála a priblížení sa k vpredu idúcemu vozidlu.

 • Asistent bezpečného vystupovania (SEA)

  Asistent využíva radar systému monitorovania mŕtveho uhla (BSM), aby zabránil otvoreniu dverí, keď sa zozadu blížia vozidlá alebo cyklisti. Ak systém zaznamená možnú kolíziu, na zrkadle a displeji sa zobrazí vizuálna výstraha a zaznie zvukový signál.

 • Upozornenie na ponechanie pasažierov alebo predmetov na zadných sedadlách (RSRS)

  Tento systém upozorní vodiča v prípade, ak pri vystupovaní z vozidla zostali na zadných sedadlách cestujúci alebo predmety. Upozornenie sa zobrazí na digitálnom displeji v prístrojovom štíte. V závislosti od modelu sa po zamknutí vozidla spustia aj výstražné svetlá a zvuková výstraha.

TOYOTA GAZOO RACING

Objevte sportovní stránku Toyoty. Objevte modely GR, jejichž výkony a technologie prověřené na závodních tratích zrychlí Váš tep, a také řadu GR SPORT, která se vyznačuje výjimečným designem a bohatou výbavou.

Zajeďte si pro vítězství

Toyota Touring Sports  – galéria modelu