1. Nové vozidlá
  2. Praktickosť

NAVRHNUTÁ NA UĽAHČENIE ŽIVOTA

Perfektné na každý deň

Corolla Cross ponúka všetku odolnosť robustného rodinného auta s intuitívnym dizajnom SUV, ktorý je ideálny na každý deň. Spolu s väčším priestorom pre hlavu aj nohy a priestranným kufrom, kde sa ľahko zbalíte vďaka vysokej nakladacej hrane a širokému otvoru kufra.
  • Schopnosť prekvapiť Delené sklopné zadné sedadlá v pomere 60/40 poskytujú okamžite miesto pre kufre, bicykle a čokoľvek iné, čo si potrebujete vziať so sebou na cestu.
  • Ľahký prístup Veľkorysé otvory zadných dverí znamenajú, že unavených malých pasažierov budete môcť jednoducho preniesť späť do domu, bez akéhokoľvek vyrušovania.
  • Nenecháva nič na náhodu Pohodlná nakladacia výška a výnimočný batožinový priestor znamenajú, že budete mať kapacitu na všetko, od prepravy detí cez športové aktivity až po užívanie si víkendov s blízkymi na palube.

Rozžiarte svoj deň

Veľké panoramatické okno napĺňa kabínu svetlom a dodáva pocit väčšieho priestoru. V priestrannom interiéri Corolla Cross sa každý cíti ako doma.

Posaďte sa a relaxujte

Veľké zadné sedadlá s množstvom priestoru na nohy a pohodlnými opierkami hlavy umožňujú každému pasažierovi, bez ohľadu na to, aký je veľký alebo malý, užiť si jazdu a relaxovať. Ideálne na dlhé cesty.

Nech je šťastná celá rodina

Corolla Cross uvíta každého pasažiera, bez ohľadu na to, aký je veľký alebo malý, do lákavého a pohodlného interiéru plného priestoru, z ktorého sa môže každý tešiť. Okrem veľkého priestoru pre nohy a hlavu, sklopné lakťové opierky a vetracie otvory na zadných sedadlách vytvárajú pohodlie za každým rohom, s množstvom priestoru pre filmy, videohry a oveľa viac.