1. Nové vozidlá

Vyberte si stupeň výbavy a motorizáciu

Vyberte si stupeň

3 Možnosti

 • RAV4 Plug-in Hybrid - Dynamic - 5-dv. SUV

  RAV4 Plug-in Hybrid Dynamic

  Hybrid
  5-dv. SUV
  • +
   Bezdrôtová nabíjačka mobilných telefónov
  • +
   18" brúsené zliatinové disky kolies
  • +
   Dvere batožinového priestoru - otváranie pohybom nohy

  Zvoliť motorizáciu


  Od

  53 990 €

  Prevodovka s plynule meniteľným prevodom (4x4) | 4X4
  • Sedadlá
   5 s.
  • Výkon
   306 k
 • RAV4 Plug-in Hybrid - Selection - 5-dv. SUV

  RAV4 Plug-in Hybrid Selection

  Hybrid
  5-dv. SUV
  • +
   Vnútorné spätné zrkadlo - digitálne
  • +
   Vyhrievanie volantu
  • +
   19" čierne brúsené zliatinové disky kolies

  Zvoliť motorizáciu


  Od

  58 290 €

  Prevodovka s plynule meniteľným prevodom (4x4) | 4X4
  • Sedadlá
   5 s.
  • Výkon
   306 k
 • RAV4 Plug-in Hybrid - Executive - 5-dv. SUV

  RAV4 Plug-in Hybrid Executive

  Hybrid
  5-dv. SUV
  • +
   Head-up displej (HUD)
  • +
   Pamäťová funkcia sedadla vodiča
  • +
   Predné sedadlá - odvetrávané

  Zvoliť motorizáciu


  Od

  61 490 €

  Prevodovka s plynule meniteľným prevodom (4x4) | 4X4
  • Sedadlá
   5 s.
  • Výkon
   306 k

Dedičstvo SUV s duálnou dna

Model RAV4 Plug-in Hybrid vychádza z viac ako 20-ročného vedúceho postavenia spoločnosti Toyota v oblasti technológie hybridnej pohonnej jednotky. Je výkonnejší, avšak čistejší a efektívnejší ako akékoľvek iné vozidlo v danej triede. Postaví sa na vrchol piatej generácie modelového radu RAV4, jedného z najpopulárnejších európskych SUV.

Kultový charakter SUV s plug-in hybridnou technológiou

Robustný a kultivovaný model RAV4 s plug-in hybridnou technológiou, ktorý využíva bohatú tradíciu SUV, vás odvezie ešte ďalej. Objavte podstatu plug-in pohonu v pozoruhodne odvážnom a mestskom dizajne.

Duálna DNA

Model RAV4 Plug-in Hybrid ponúka spojenie našej doposiaľ najvýkonnejšej hybridnej technológie s výnimočnými schopnosťami elektrického pohonu, vďaka ktorým sa dostanete ďalej a čistejšie. Pod jeho sofistikovaným dizajnom sa skrýva dvojitá energia, ktorú poskytuje naša hybridná technológia štvrtej generácie a vysokokapacitný lítiovo-iónový akumulátor, vďaka čomu si môžete vychutnať okamžité zrýchlenie a najlepší dojazd v triede.

Čistý výkon

Výkonný, dynamický a spoľahlivý RAV4 Plug-in Hybrid poskytuje výkon, ktorý je kategóriou sám osebe. Poháňa ho 2,5-litrový zážihový motor Hybrid Dynamic Force a inteligentný systém pohonu všetkých kolies (AWD-i). Vďaka pôsobivej trakcii a impozantnému výkonu 306 k zrýchli z nuly na 100 km/h len za 6,0 sekundy.

Jazdite po svojom

Volič štyroch režimov pohonu v modeli RAV4 vám umožní prispôsobiť si jeho účinný hybridný systém svojim potrebám. V režime EV prejdete až 75 km – čo je ideálne na kratšie cesty alebo objavovanie nízkoemisných zón v meste. Mimo mesta bude vaša jazda po diaľnici vďaka pohonu zážihového motora ako sen. Nech pôjdete kamkoľvek, hybridný motor modelu RAV4 vás tam dostane.

Štýlový interiér

Kabína modelu RAV4 Plug-in Hybrid poskytuje ideálne prostredie pre tichý a bezproblémový výkon. Športové kožené sedadlá a veľká panoramatická strecha zaručujú, že cesty v priestrannom a kultivovanom interiéri budú vzdušné a pohodlné, zatiaľ čo batožinový priestor s objemom 520 l poskytuje flexibilný priestor pre náklad len s minimálnym zásahom akumulátora.

Inovácie zvnútra aj zvonku

Toyota RAV4 Plug-in Hybrid využíva inovatívny balík technických funkcií, ktoré vylepšia každú cestu. S pokročilým multimediálnym systémom od spoločnosti Toyota, ktorý je zameraný na vás a vaše potreby, sa budete cítiť stále v spojení a mať všetko pod kontrolou, nech sa už s vozidlom RAV4 Plug-in Hybrid vyberiete kamkoľvek.
 • Multimediálna obrazovka Toyota RAV4 Plug-In Hybrid ponúka v rámci svojho rafinovaného vonkajšieho dizajnu aj integrovaný multimediálny balík výbavy. Intuitívny multimediálny prístrojový panel sa môže pochváliť dotykovým displejom s uhlopriečkou 10,5" s najnovšou možnosťou integrácie smartfónov prostredníctvom bezdrôtového systému Apple CarPlay.
 • Digitálny prístrojový štít Modernizovaný digitálny prístrojový štít v modeli RAV4 Plug-In Hybrid vám umožní vybrať si zo štyroch rôznych motívov – Casual, Smart, Sport a Tough, a prispôsobiť si tak zážitok z jazdy. Vyberte si svoj obľúbený štýl, a potom prepínajte medzi tromi rôznymi rozloženiami v záujme čo najlepšieho prispôsobenia obrazovky. Budete sa tiež môcť rozhodnúť, koľko informácií a akého typu chcete zobraziť.
 • Vzdialené služby a Toyota Smart Connect Technológie povyšujú každý aspekt modelu RAV4 Plug-In Hybrid – či už je zaparkovaný alebo práve na ceste. Ešte predtým, ako nastúpite do vozidla, vám aplikácia MyToyota vo vašom smartfóne otvorí svet konektivity. Pomocou telefónu si môžete naplánovať činnosť klimatizácie a ochladiť či vyhriať interiér na diaľku, zamknúť a odomknúť dvere alebo dokonca zablikať výstražnými svetlami, ak potrebujete zistiť, kde sa vaše vozidlo nachádza. A Toyota Smart Connect vďaka integrovanej cloudovej navigácii, inteligentnému hlasovému asistentovi, ako aj dopravným informáciám a situácii na cestách v reálnom čase pozdvihne každú vašu cestu na vyššiu úroveň.

Toyota T-Mate. Váš pomocník pre bezpečnejšiu jazdu.

Užitočný jazdný pomocník T-Mate dodáva modelu RAV4 Plug-in špičkovú úroveň bezpečnosti. T-Mate predstavuje rad systémov, ktorých úlohou je pomáhať vám a zvyšovať bezpečnosť jazdy. Či už na diaľnici, v meste alebo pri parkovaní, T-Mate sa stará o to, aby ste boli stále v dobrých rukách. V zozname nižšie nájdete výber toho najlepšieho, pričom kompletný prehľad pomocníka T-Mate pre RAV4 Plug-in ponúka konfigurátor vozidla.
 • Predkolízny bezpečnostný systém (PCS)

  Predkolízny bezpečnostný systém dokáže zaznamenať prítomnosť iných vozidiel, chodcov či cyklistov a zabrániť hroziacim zrážkam. Jeho úlohou je upozorniť vodiča zvukovými a vizuálnymi signálmi a pomáhať mu s brzdením. Ak vodič nezabrzdí včas, systém automaticky aktivuje brzdy, aby zabránil zrážke alebo zmiernil jej následky. Najnovšia generácia PCS vodičovi pomôže aj v križovatke a pri vyhýbacích manévroch, vďaka systému podpory predchádzania kolíziám v križovatke a asistentovi núdzového riadenia.

 • Inteligentný adaptívny tempomat (iACC)

  Tento systém udržiava vopred nastavený minimálny odstup od vozidla vpredu. Ak sa stanovená vzdialenosť skráti, systém vozidlo spomalí a napokon aktivuje brzdy a zapne brzdové svetlá. V spolupráci so systémom rozpoznávania dopravných značiek (RSA) bude tento systém navyše zisťovať maximálnu povolenú rýchlosť na danej trase a navrhovať potrebné úpravy.

 • Systém udržiavania vozidla v jazdnom pruhu (LTA)

  Systém monitoruje vodorovné značenie a udržiava vozidlo v želanej stope pomocou jemných korekčných manévrov, keď vozidlo začne vybočovať z pruhu bez použitia smerového svetla.

 • Panoramatický monitor 360° (PVM)

  Zaparkujte jednoduchšie so systémom, ktorý kombinuje zábery zo štyroch kamier a poskytuje tak takmer 360° pohľad na vaše okolie.

 • Systém sledovania dopravy za vozidlom s funkciou automatického brzdenia (RCTAB)

  Tento systém pri cúvaní z parkovacieho miesta rozpozná vozidlá blížiace sa zľava alebo sprava, upozorní vás na ne a aktivuje brzdy, aby nedošlo k zrážke.

 • Upozornenie na ponechanie pasažierov alebo predmetov na zadných sedadlách (RSRS)

  Tento systém upozorní vodiča v prípade, ak pri vystupovaní z vozidla zostali na zadných sedadlách cestujúci alebo predmety. Upozornenie sa zobrazí na digitálnom displeji v prístrojovom štíte. V závislosti od modelu sa po zamknutí vozidla spustia aj výstražné svetlá a zvuková výstraha.

 • Toyota Smart Connect – udalosti na ceste

  Systém upozorňuje vodiča na lokálne nebezpečenstvá, ako sú dopravné nehody alebo námraza, zbieraním informácií od ostatných vodičov a zobrazovaním upozornení na multimediálnom displeji vozidla. V závislosti od typu multimediálneho systému možno hlásiť aj potenciálne nebezpečenstvá, čo prispieva k celkovému zlepšeniu bezpečnosti premávky.

Plug-in hybridné elektrické vozidlo
Najčastejšie otázky o jazde

Aký je rozdiel medzi hybridným a plug-in hybridným vozidlom?

Hybridné a plug-in hybridné vozidlá využívajú rovnakú osvedčenú technológiu pohonu Toyota Hybrid Synergy Drive, ale s podstatným rozdielom. Plug-in hybridné vozidlá značky Toyota majú akumulátor s podstatne vyššou kapacitou a dlhší dojazd na elektrický pohon, až 75 km. Vozidlá typu plug-in sa môžu nabíjať z vonkajšieho zdroja elektrickej energie, napríklad z domácej zásuvky, špeciálnej nástennej nabíjačky či verejnej nabíjačky. Hoci platí, že čo najčastejšie nabíjanie umožňuje dosiahnuť maximálnu účinnosť, vozidlá Toyota Plug-in Hybrid fungujú v hybridnom režime aj bez nabíjania.

Prináša potešenie z jazdy a je zároveň efektívne?

Model RAV4 Plug-in Hybrid je hravo reagujúce a výkonné vozidlo, ktoré prináša príjemný zážitok z jazdy. Vďaka pôsobivej trakcii a výkonu 306 k, zrýchli z nuly na 100 km/h už za 6,0 sekundy. Vďaka nižším emisiám CO2 a vyššej účinnosti v porovnaní s bežným vozidlom so spaľovacím motorom dosahuje model RAV4 Plug-in Hybrid ešte lepšie výsledky z hľadiska spotreby paliva (22 g CO2/1,0 l kombinovaného paliva). Okrem toho ponúka všetky výhody neuveriteľného elektrického pohonu – od mohutného okamžitého krútiaceho momentu až po úplne tichý vnútorný priestor.

Akú vzdialenosť prejdem na plné nabitie a môžem jazdiť len v elektrickom režime?

V elektrickom režime môžete cestovať výlučne bez emisií, kdekoľvek a kamkoľvek. Model RAV4 Plug-in Hybrid má dojazd až 75 km (kombinovaný), resp. až 98 km (v meste). V predvolenom elektrickom režime (EV) šprintujete až do maximálnej elektricky obmedzenej rýchlosti 135 km/h, a to aj pri plnom plyne*. Na dlhšie vzdialenosti ako čisto elektrický dojazd sa Toyota RAV4 Plug-in plynule prepne na prevádzku hybridného vozidla, v ktorej používa kombináciu zážihového motora a rekuperovanej energie z akumulátora.

Kde môžem nabíjať?

 • Domáca zásuvka
 • Nástenná nabíjačka (Wallbox)
 • Verejné nabíjačky

Vozidlo RAV4 Plug-in Hybrid môžete dobíjať z domácej elektrickej zásuvky (10 A).

Rýchle, spoľahlivé a špecializované nabíjanie doma či v práci je možné prostredníctvom nástennej nabíjačky*.

K akejkoľvek verejnej rýchlonabíjačke sa môžete pripojiť na ulici alebo na vyhradených parkovacích miestach. Prihláste sa aj do siete nabíjacích staníc Toyota Charging Network prostredníctvom aplikácie MyT a získate jednoduchý prístup k nabíjacím staniciam v najbližšom okolí.

Ako dlho trvá nabíjanie?

 • Domáca zásuvka
 • Nástenná nabíjačka (Wallbox)
 • Verejné nabíjačky

Úplné nabitie za 7,5 hodiny*. Vďaka možnosti naplánovať si čas nabíjania môžete využiť nižšie náklady na nabíjanie, ak je vaša sadzba za elektrickú energiu nižšia cez noc alebo v čase mimo špičky.

Inštalácia špeciálneho kábla a nástennej nabíjačky vo vašej domácnosti zaistí optimálnu rýchlosť a bezpečnosť, pričom úplné nabitie dosiahnete už za 2,5 hodiny*. Nabíjanie môžete ovládať a sledovať aj na diaľku pomocou aplikácie MyT.

Pripojiť sa môžete aj k nabíjačke dostupnej na verejnosti. Rovnako ako v prípade nástenných nabíjačiek sa akumulátor úplne nabije za 2,5 hodiny*. S aplikáciou MyT si môžete skontrolovať aj čas zostávajúci do úplného nabitia, čo je zvlášť užitočné najmä pri pripojení k verejnej nabíjačke.

Ako môžem v maximálnej miere využiť elektrický pohon?

 • Častejšie nabíjanie
 • Plynulá jazda
 • Rekuperačné brzdenie
 • Predhrievanie interiéru

Každodenné nabíjanie vám pomôže čo najlepšie využiť elektrické schopnosti vášho vozidla.

Optimalizácia vášho štýlu jazdy zlepší účinnosť elektrického pohonu vášho vozidla a zároveň zabezpečí jeho vynikajúci výkon pri každej jazde.

Zachytávanie kinetickej energie pri brzdení dobíja akumulátor a intuitívne spomaľuje vozidlo vždy, keď zložíte nohu z plynového pedála.

Vychutnajte si vždy dokonalú teplotu vďaka diaľkovému vyhrievaniu. Ochlaďte alebo vyhrejte si vozidlo pred jazdou bez toho, aby ste museli zaťažiť prevádzkový rozsah akumulátora.

Môžem jazdiť s vozidlom PHEV, aj keď je akumulátor vybitý?

Pri pravidelnom nabíjaní výrazne pocítite výhody jazdy na elektrický pohon, vrátane nižšej produkcie emisií a nižších prevádzkových nákladov. Pokiaľ však máte vo vozidle palivo, jazdite so svojím vozidlom RAV4 Plug-in v hybridnom režime jazdy, až keď je akumulátor vybitý.

Ako dlho vydrží akumulátor plug-in hybridného modelu RAV4?

V spoločnosti Toyota vyrábame každý akumulátor tak, aby vydržal počas celej životnosti vášho vozidla. Na každý akumulátor sa vzťahuje záruka 5 rokov/100 000 km*, ktorá sa môže predĺžiť až na 10 rokov, ak so svojím vozidlom absolvujete každoročnú kontrolu stavu hybridnej sústavy.

Pohľad zblízka

Preskúmajte niektoré zo štýlových detailov, vďaka ktorým je Toyota RAV4 Plug-in výnimočná.

*Apple CarPlay je ochranná známka spoločnosti Apple Inc