1. Nové vozidlá
  2. Už čoskoro
  3. Land Cruiser
Ste pripravení na ďalšie dobrodružstvo?
Dole Preskočiť
Ste pripravení na ďalšie dobrodružstvo?

Úplne nový Land Cruiser

Ste pripravení na ďalšie dobrodružstvo?

Toyota mení predstavu o legendárnom Land Cruiseri. Nový Land Cruiser s robustným a emotívnym dizajnom, ktorý by ste očakávali od znovuzrodenej ikony, vás odvezie kamkoľvek budete chcieť. Skonštruovaný ako odolný, so spoľahlivosťou a terénnymi technológiami, ktoré nanovo definujú možnosti. Tu sa začína vaše ďalšie dobrodružstvo.

Ikonický štýl Land Cruisera
Nezastaviteľná technika 4x4
Legendárna história terénnych vozidiel
Poháňaný inováciami

Dedičstvo
Pôvod ikony
Príbeh vozidla Land Cruiser sa začal prototypom Toyota BJ. Do histórie sa zapísal v roku 1951, keď sa vyšplhal na vzdialené kontrolné stanovište vysoko na hore Fuji - vyššie, ako sa to dovtedy podarilo akémukoľvek pozemnému vozidlu. V roku 1954 bol BJ premenovaný na Land Cruiser a zrodila sa legenda.
First Edition

Ikona medzi ikonami

First Edition (Prvá edícia) je nezameniteľná, s jedinečnou farebnou kombináciou a výrazným dvojfarebným prevedením, ktorý dokonale dopĺňa dizajn nového Land Cruisera inšpirovaný dedičstvom a ikonickými okrúhlymi svetlometmi. K dispozícii je len v predpredaji a vyznačuje sa aj výrazným svetelným podpisom, príplatkovými nálepkami First Edition a logami vo vnútri dverí.
Skutočne Nadčasový
Land Cruiser vždy prekonával meniace sa trendy svojou univerzálnou príťažlivosťou - tento druh schopností nikdy nevyjde z módy. Nadčasová First Edition, ktorá je k dispozícii len v predpredaji, oslavuje túto nesmrteľnosť.
Dizajn
Späť ku koreňom
Pôvodný Land Cruiser, ktorý bol skôr konštruovaný ako navrhnutý, bol triumfom funkcie nad formou. Rovnaký zmysel pre robustnú autenticitu sa prejavil aj pri novom Land Cruiseri. Vďaka mohutným proporciám kabíny a živelnej, nekomplikovanej estetike je tento nový referenčný model 4x4 zhmotnením dobrodružstva.

Schopnosť zvládať prekážky nikdy nevyzerala tak skvelo

Každý prvok nového Land Cruisera má svoj dôvod. Nízka línia interiéru vytvára vynikajúci výhľad do všetkých strán. Predné svetlomety, zasunuté do rohov vozidla, sú chránené pred poškodením.

Výzva k nemožnému

20-palcové kolesá poskytujú pôsobivú priľnavosť a trakciu v každom teréne. A vďaka lichobežníkovým podbehom kolies sa blato ľahko odvádza, aby ste mohli bez námahy postupovať aj v tých najťažších podmienkach.

Nad vami len obloha

Panoramatická strecha vozidla Land Cruiser po celej dĺžke je ako stvorená pre filmové momenty. Nech už vás dobrodružstvo zavedie kamkoľvek, nechajte sa vtiahnuť do sveta.

Vynikajúca viditeľnosť do všetkých strán

Náročné jazdné podmienky si vyžadujú jasný výhľad. V Land Cruiseri sedíte vysoko a výhľad na okolie vám umožní nízka, horizontálna palubná doska.

Intuitívne ovládanie

Na základe spätnej väzby od profesionálnych jazdcov rallye spoločnosti Toyota je funkčne dôležitá oblasť okolo radiacej páky ľahko ovládateľnou majstrovskou triedou ergonómie.

Využiteľný priestor

Obrovský batožinový priestor, ktorý je flexibilný a všestranný, sa dá ešte zväčšiť sklopením druhého a tretieho radu sedadiel.

Spoznajte
Land Cruiser

Schopnosti
Ísť kamkoľvek a späť

Off-road ako žiaden iný

Land Cruiser je navrhnutý tak, aby sa mohol pohybovať ďaleko od vyšliapaných ciest, a využíva novú pevnú platformu GA-F s agilným a prepracovaným elektronickým posilňovačom riadenia. Odpruženie s dlhým zdvihom a mechanizmus odpojenia stabilizátora (SDM) zabezpečujú obrovské prepruženie kolies.

Nikdy sa nezaseknete

Nadčasová silueta vozidla Land Cruiser nie je len o dobrom vzhľade. Zosilnený, pevný rám pod karosériou zabezpečuje lepšiu ovládateľnosť a jazdné vlastnosti. Zatiaľ čo krátke previsy a zvýšený postoj vytvárajú svetlú výšku a hĺbku brodivosti, aby ste sa dostali tam, kam sa ostatní boja vkročiť.

Zvládne každú výzvu

Systém Multi-Terrain Select optimalizuje odpruženie a pohonné ústrojenstvo pre rôzne terény. A keď sa jazda stane technickou, systém Crawl Control sa postará o rýchlosť, aby ste sa mohli sústrediť na umiestnenie kolies a riadenie.

Nový Land Cruiser
Rezervovať teraz
Kliknutím nižšie sa dozviete viac a môžete si rezervovať svoj nový Land Cruiser